Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hudba ( Music )

+5
Yanni
GATTUSO
mercurysa
PIRLO 21
kiritos
9 posters

 :: Iné :: Hobby

Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  PATO.cz Pi september 12, 2008 6:35 pm

kiritos napísal:
PATO.cz napísal:Zvláště, když spusta lidí poslouchá americký rap a přitom třeba nerozumí ani slovo - a znám takové Smile A když se jich zeptáte, co se jim na tom tak líbí, nedokáží odpovědět nic kloudného... prostě jen chtějí jít s módou a poslouchají něco, co se jim vlastně ani moc nelíbí, jen aby byli in... ale jsou samozřejmě i ortodoxní fandové, kteří rapu rozumí, poslouchají ho celý život a poslouchali by ho dále, i kdyby většina teenagerů tento styl zavrhovalo... U těch Linkinů jsem to myslel tak, že tím tahem ztratili své původní fandy - metalové jádro, ale na druhou strany je zase začali více poslouchat vyznavači rapu...
Vždy som mal rád čiernu hudbu a ja som asi z tých fanúšikov amerického rapu, ktorý vie o čom rapuje interpret ktoreho počuvam ( nehovorim, že viem texty každého rappera v USA ). Lenže ja nie som poslucháč, ktorý počúva iba jeden štýl hudby, mám rád rock, pop, soul....

Jasně, proti tomu nic nemám, také nevyznávám jen jeden žánr...

PATO.cz

Počet príspevkov : 31
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  kiritos Št september 11, 2008 11:27 pm

PATO.cz napísal:Zvláště, když spusta lidí poslouchá americký rap a přitom třeba nerozumí ani slovo - a znám takové Smile A když se jich zeptáte, co se jim na tom tak líbí, nedokáží odpovědět nic kloudného... prostě jen chtějí jít s módou a poslouchají něco, co se jim vlastně ani moc nelíbí, jen aby byli in... ale jsou samozřejmě i ortodoxní fandové, kteří rapu rozumí, poslouchají ho celý život a poslouchali by ho dále, i kdyby většina teenagerů tento styl zavrhovalo... U těch Linkinů jsem to myslel tak, že tím tahem ztratili své původní fandy - metalové jádro, ale na druhou strany je zase začali více poslouchat vyznavači rapu...
Vždy som mal rád čiernu hudbu a ja som asi z tých fanúšikov amerického rapu, ktorý vie o čom rapuje interpret ktoreho počuvam ( nehovorim, že viem texty každého rappera v USA ). Lenže ja nie som poslucháč, ktorý počúva iba jeden štýl hudby, mám rád rock, pop, soul....
kiritos
kiritos
Admin

Počet príspevkov : 64
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Registration date : 09.08.2008

http://www.acmilan.cz

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  PATO.cz Št september 11, 2008 8:39 pm

Zvláště, když spusta lidí poslouchá americký rap a přitom třeba nerozumí ani slovo - a znám takové Smile A když se jich zeptáte, co se jim na tom tak líbí, nedokáží odpovědět nic kloudného... prostě jen chtějí jít s módou a poslouchají něco, co se jim vlastně ani moc nelíbí, jen aby byli in... ale jsou samozřejmě i ortodoxní fandové, kteří rapu rozumí, poslouchají ho celý život a poslouchali by ho dále, i kdyby většina teenagerů tento styl zavrhovalo... U těch Linkinů jsem to myslel tak, že tím tahem ztratili své původní fandy - metalové jádro, ale na druhou strany je zase začali více poslouchat vyznavači rapu...

PATO.cz

Počet príspevkov : 31
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  mercurysa Po september 08, 2008 6:36 pm

kiritos napísal:
PATO.cz napísal:
kiritos napísal:
Tiež som niekedy celkom často počúval LP a páčil sa mi najmä vydarený projekt s Jay-Z ( veľmi som fičal niekedy najmä na NUMB/ENCORE Smile )

Mám zase trochu jiný názor... spojení s Jay-Z podle mého LP neprospělo, jelikož zpočátku hráli spíše nu-metal a tyto hiphopové nebo rapperské nebo zkrátka ametalové prvky jim u těch autentických fandů trochu uškodili... já osobně jsem je také při splečné tvorbě s Jay-Z neposlouchal a vlastně se mi už nelíbí ani jejich poslední songy Evil or Very Mad
Je to vec názoru, koľko ľudí toľko chutí. Ja mám rap rád a počúvam domácu aj americkú scénu a ja tento projekt hodnotím ako veľmi úspešný.

ja som tiez pocuval rap...ale v poslednom case nic moc....stale o tom istom rapuju ...aky su dobry, aky mali zivot a v akom meste ziju...o tom istom....uz mi to leze na nervy.....nechapem tych ludi co vydrzi pocuvat rap niekolko rokov...mna by drblo Very Happy Very Happy ..ja som vydrzal par mesiacov..ale inak respektujem tvoj nazor....tak ako si hovoril "kolko ludi tolko chuti" Wink
mercurysa
mercurysa

Počet príspevkov : 14
Age : 34
Location : Galanta
Registration date : 06.09.2008

http://rossoneri89.webovastranka.sk

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  kiritos Po september 08, 2008 5:43 pm

PATO.cz napísal:
kiritos napísal:
Tiež som niekedy celkom často počúval LP a páčil sa mi najmä vydarený projekt s Jay-Z ( veľmi som fičal niekedy najmä na NUMB/ENCORE Smile )

Mám zase trochu jiný názor... spojení s Jay-Z podle mého LP neprospělo, jelikož zpočátku hráli spíše nu-metal a tyto hiphopové nebo rapperské nebo zkrátka ametalové prvky jim u těch autentických fandů trochu uškodili... já osobně jsem je také při splečné tvorbě s Jay-Z neposlouchal a vlastně se mi už nelíbí ani jejich poslední songy Evil or Very Mad
Je to vec názoru, koľko ľudí toľko chutí. Ja mám rap rád a počúvam domácu aj americkú scénu a ja tento projekt hodnotím ako veľmi úspešný.
kiritos
kiritos
Admin

Počet príspevkov : 64
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Registration date : 09.08.2008

http://www.acmilan.cz

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  PATO.cz Po september 08, 2008 4:38 pm

kiritos napísal:
Tiež som niekedy celkom často počúval LP a páčil sa mi najmä vydarený projekt s Jay-Z ( veľmi som fičal niekedy najmä na NUMB/ENCORE Smile )

Mám zase trochu jiný názor... spojení s Jay-Z podle mého LP neprospělo, jelikož zpočátku hráli spíše nu-metal a tyto hiphopové nebo rapperské nebo zkrátka ametalové prvky jim u těch autentických fandů trochu uškodili... já osobně jsem je také při splečné tvorbě s Jay-Z neposlouchal a vlastně se mi už nelíbí ani jejich poslední songy Evil or Very Mad

PATO.cz

Počet príspevkov : 31
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  kiritos Po september 08, 2008 2:14 pm

Tiež som niekedy celkom často počúval LP a páčil sa mi najmä vydarený projekt s Jay-Z ( veľmi som fičal niekedy najmä na NUMB/ENCORE Smile )
kiritos
kiritos
Admin

Počet príspevkov : 64
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Registration date : 09.08.2008

http://www.acmilan.cz

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  Andrej Po september 08, 2008 1:36 pm

Andrej
Andrej

Počet príspevkov : 14
Registration date : 07.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  Soulik Po september 08, 2008 1:17 pm

Rock - Rock Metal, konkretne Edguy, Avantasia, Alice Cooper, Quiet Riot atd atd atd Exclamation
Soulik
Soulik
Admin

Počet príspevkov : 42
Registration date : 09.08.2008

http://www.soulakdesign.cz

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  Andrej Ne september 07, 2008 12:31 pm

PATO.cz napísal:
Andrej napísal:Jednoznačně LINKIN PARK! Twisted Evil

Linkini jsou dobri jedine stari, ted uz mne to moc nebere, uz je to takove komercni, vice popove/hiphopove, takovy trochu vsehomix Exclamation
Já hlavně poslouchám Meteoru, Hybrid Theory a Reamination. Minutes To Midnight už je trochu o ničem. Moje nejoblibenější skladby jsou: In The End (Hybrid Theory), Enth E Nd (Reanimation), Somewhere I Belong a Numb (Meteora). Cool
Andrej
Andrej

Počet príspevkov : 14
Registration date : 07.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  mercurysa Ne september 07, 2008 11:48 am

bumik napísal:Technooo bounce Very Happy

ta sme na tom podobne Very Happy
mercurysa
mercurysa

Počet príspevkov : 14
Age : 34
Location : Galanta
Registration date : 06.09.2008

http://rossoneri89.webovastranka.sk

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  PATO.cz Ne september 07, 2008 11:24 am

bumik napísal:Technooo bounce Very Happy

Tomu se také říká hudba Question Laughing Já myslel, že to jsou zvuky, frekvence a tak Cool

PATO.cz

Počet príspevkov : 31
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  PATO.cz Ne september 07, 2008 11:22 am

Yanni napísal:Miluju Disco!
Ale dá se i trošilinku hip-hop

Disco jsem poslouchal tak před šesti lety... Dneska si rikam: jak jsem mohl... to tenkrát frčela Karma, O-Zone, Danzel, Touch a pod. Co leti v tomto zanru ted?

PATO.cz

Počet príspevkov : 31
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  PATO.cz Ne september 07, 2008 11:20 am

Andrej napísal:Jednoznačně LINKIN PARK! Twisted Evil

Linkini jsou dobri jedine stari, ted uz mne to moc nebere, uz je to takove komercni, vice popove/hiphopove, takovy trochu vsehomix Exclamation

PATO.cz

Počet príspevkov : 31
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  Andrej Ne september 07, 2008 12:20 am

Jednoznačně LINKIN PARK! Twisted Evil
Andrej
Andrej

Počet príspevkov : 14
Registration date : 07.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Hudba (Music)

Odoslať  PATO.cz So september 06, 2008 11:51 pm

Jednoznačně klasická hudba, jazz a rock´n´roll... z toho, co jste tady zjistili mozna trochu reggae (Marley) a AC/DC take nejsou vubec spatni...

PATO.cz

Počet príspevkov : 31
Age : 31
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  bumik So september 06, 2008 11:18 pm

Technooo bounce Very Happy
bumik
bumik

Počet príspevkov : 31
Age : 32
Location : Teplice
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  Yanni So september 06, 2008 6:57 pm

Miluju Disco!
Ale dá se i trošilinku hip-hop
Yanni
Yanni

Počet príspevkov : 35
Location : Hodonín
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  GATTUSO So september 06, 2008 6:43 pm

drum n' bass, breakbeat, funky Wink. ale můžu téměř všechno...
GATTUSO
GATTUSO

Počet príspevkov : 7
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  mercurysa So september 06, 2008 4:34 pm

ja skor taky house ....velmi malo rap...lebo sa mi to znechutilo kvoli tym "akoze" hip-hoperom ktorym mikina siaha az po zem.... Evil or Very Mad ...... ale inak ako som hovoril : house..este aj techno a take napr.: Fedde Le Grand, BassHunter, Alex Gaudino atd... .... ale teraz co chodi ta pesnicka Kate Pery - I kissed a Girl .... ja z nej nemozem cheers super pesnicka a aj klip
mercurysa
mercurysa

Počet príspevkov : 14
Age : 34
Location : Galanta
Registration date : 06.09.2008

http://rossoneri89.webovastranka.sk

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  kiritos So september 06, 2008 4:11 pm

ja počúvam tiež rôzne štýly ale asi oblúbené rap, reggae, rock......Moje oblúbené Bob Marley, kool & the gang, Jay-Z, Oasis
kiritos
kiritos
Admin

Počet príspevkov : 64
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Registration date : 09.08.2008

http://www.acmilan.cz

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  PIRLO 21 So september 06, 2008 3:18 pm

Dobra tema..no tak moj repertoar je celkom pestry ale najviac pocuvam vacsionou hard-rock, rock, pop... najma AC/DC a podobne.. Very Happy no tak co vy??
PIRLO 21
PIRLO 21

Počet príspevkov : 11
Location : Dubnica n. Váhom
Registration date : 06.09.2008

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Hudba ( Music )

Odoslať  kiritos Po august 11, 2008 4:30 pm

Táto téma bude venovaná hudbe. Kto čo počúva ?
kiritos
kiritos
Admin

Počet príspevkov : 64
Age : 34
Location : Rimavská Sobota
Registration date : 09.08.2008

http://www.acmilan.cz

Návrat hore Goto down

Hudba ( Music ) Empty Re: Hudba ( Music )

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 :: Iné :: Hobby

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.