Odoslať  janco Po september 08, 2008 7:09 pm

kiritos napísal: Lenže takýto druh prostestu asi nič nespraví a pán F.L sa zo svojej stoličky nepohne ani keby ho mali ťahať žeriavom.

Presne s tymto iba s tebou mozem suhlasit, a kazdy kto sleduje slovensky futbal, musi s tebou suhlasit. Je to skoda, ze to je tak ako to jje lebo myslim, ze nasa repre ma urcite potencial byt aspon na ME ale ale.... Evil or Very Mad

Age : 37
Location : Snina
Registration date : 08.09.2008

Odoslať  kiritos Po september 08, 2008 9:23 am

Ano to je slovenská futbalová realita a hovoril o nej po zápase aj Sapara. Je to mentalita našich ľudí ( fanúšikov ) : prídeme keď sa darí ale v jednom majú aj pravdu, keďže v SFZ sú ludia, ktorí tam už dávno nemajú čo hľadať. Lenže takýto druh prostestu asi nič nespraví a pán F.L sa zo svojej stoličky nepohne ani keby ho mali ťahať žeriavom.

Odoslať  janco Po september 08, 2008 7:57 am

Zapas sa mi zial nepodarilo vidiet Crying or Very sad hoci som sa nanho tesil, no u mna dolezite ze mame 3 body, a skoda ze neprislo viac divakov, ved tam bolo viac Irov ako nasich dofrasa Evil or Very Mad Evil or Very Mad

janco

Age : 37

Odoslať  kiritos So september 06, 2008 8:59 pm

Tak sme to nakoniec ukopali ale vyhrali sme zaslúžene . Po prvých 15 minútach som bol rozčarovaný z našej hry ale potom sme sa našťastie prebrali a prebrali sme iniciatívu. Góly dali naše najväčšie hviezdy a obaja podali veľmi dobrvý výkon.

Moje hodnotenie hráčov :
Štefan Senecký - 7,5 : za gol nemohol a v mnohých situáciach nás podržal. V závere vytiahol parádny zákrok proti hlavičke hostujúceho hráča. Po dlhšej dobe máme istotu medzi žrdami.
Peter Pekarík 8 : Pre mňa jeden z najlepších ( ak nie najlepší ) muž na ihrisku. Je to perspektíva do budúcnosti a dnes odohral vynikajúci zápas. Vzadu nespravil chybu a útok podporoval veľmi dobre. Pre mňa bol jeho výkon najväčším prekvapením.
Martin Petráš 6 : Odohral štandart. V prvom polčase niekoľkokrát ostal príliš vzadu a náš ofside systém bol tým pádom narušený. V druhom polčase sa aj on ako celé mužstvo zlepšil.
Martin Škrteľ 8 : S Pekaríkom náš najlepší hráč. V obrane nekompromisný, vo vzduchu kraloval a dal aj veľmi dôležitý úvodný gól. Jeho herný štýl sa mi veľmi páči, je mimoriadne tvrdý ( nie zakérný ) a nevypustí ani jeden súboj. Veľmi dobre číta hru a riadi obranu.
Ján Ďurica 6 : Ironicky by som mohol povedať, že v repre dal viac vlastných gólov ako normálnych. Dnes najmä v prvom polčase odohral dobrý zápas. V prvom polčase ako jeden z mála hráčov hral dobre a podporoval ofenzívu. Druhý polčas podal štandart.
Marek Sapara 6,5 : Sapara centroval na náš prvý gól. V Rosenborgu hrá na poste tvorcu hry, v repre je to viac z kraja a niekedy vidno, že sa viac tlačí do stredu. Dnes nehral zle ale ja si myslím ( ako u Hamšíka ), že má stále na viac.
Ján Kozák 6,5 : Pred zápasom som troška šomral, že je v základe ale nakoniec sa ukázalo, že to ani nebol taký zlý ťah. Prekvapilo ma aký je Jano platný v defenzíve, keď niekolkokrat účelne vypomáhal vzadu.
Miroslav Karhan 5 : Jednoznačne náš najslabší hráč. Karhan už má svoj vek a dnes to bolo vydiet. Miro dnes pokazil asi 70% nahrávok. V prvom polčase kazil rozohrávku a bolo vidieť, že niekedy nestíha a zbytočne fauluje. Proste tento zápas mu nevyšiel.
Marek Hamšík 7,5 : Zachránil ho gól. Inak do 60. minúty odohral priemer. Po góle ožil a konečne sme mohli vidieť neapolského Hamšíka. Pre neho je najlepšie hrať pod útočníkmi a nie na kraji zálohy. Dnes sa to ukázalo a dúfam, že v Slovinsku zopakuje dobrý výkon.
Martin Jakubko 6,5 Bojoval a nepoznal stratený súboj. Prekvapilo ma, že tréner nestriadal Vitteka ale jeho. Dal gól, ktorý rozhodcovia neuznali ale napriek tomu si zaslúži uznanie, lebo toho nabehal na útočníka naozaj veľa.
Robo Vittek 6 : V prvom polčase bol málo aktívny a nezapájal sa do kombinácie ako je to u neho typické. Po našom prvom góle však ožil a mal niekolko dobrých náznakov. Stále to však ešte nie je ten starý Vittek, ktorého poznáme.
Dušan Švento 6,5 : Veľmi dobre naskočil do zápasu a jeho rýchlosť platila na pozičných írskych obrancov. Niekoľko krát dobre potiahol loptu po ľavej strane a robil prievan v obrane hostí.
Radoslav Zabavník a Marek Mintál : hrali veľmi málo aby som ich zhodnotil.

Prepáčte, že som sa tak rozpísal Very Happy
kiritos
kiritos
Admin

Age : 34

Odoslať  PIRLO 21 So september 06, 2008 8:40 pm

No tak nakoniec 2:1 a povedal by som ze prave Hamsik bol ak nie najlepsim tak aj najlepsim hracom naseho tymu...super vykon skoda toho vlastneho golu..aj Senecky dobre zachytal
PIRLO 21
PIRLO 21

Počet príspevkov : 11
Location : Dubnica n. Váhom
Registration date : 06.09.2008

Odoslať  kiritos So september 06, 2008 4:17 pm

Reprezentácia je o prístupe hráčov. V Neapole dobre platia a v repre sa hrá o česť. Pre niekoho sú väčšou motiváciou peniaze ( aspon u Hamšika mi to tak vyzerá ). Ale dnes od neho očakávam zlom. Ved hrať za reprezentáciu by malo byť pre každého futbalistu vrcholom. Hamšík musí troška inak pristúpiť k povinostiam, lebo mi to pripadá ako keby prišiel si oddychnuť na reprezentačné zrazy. Ľudia, ktorí nesledujú taliansku ligu ani nechcú veriť akého dobrého hráča máme v Neapole, takže je načase prebudiť sa a ukázať aj slovenským divákom čo v ňom je.
kiritos
kiritos
Admin

Age : 34

Odoslať  PIRLO 21 So september 06, 2008 3:16 pm

neviem..vzdy ked vidim Hamsika hrat tak v lige podava vyborne vykony ale ked naskoci do repre tak je uplne mimo...neviem ci to je inym systemom v repre nez v Neapole alebo ma plnit ine takticke pokyny na ktore vobec nie je zvyknuty alebo cim to je..tiez som zvedavy na jeho dnesny vykon..
PIRLO 21
PIRLO 21

Odoslať  kiritos So september 06, 2008 2:48 pm

dnes sa teším na našich, snád sa nám podarí prelomiť tú smolu z predchádzajúcich zápasov aj keď náša efektivita je veľmi zlá. Neviem kto sa v predu postará o góly ale keby to bolo na mňe tak by som asi postavil takúto zostavu :
Senecký - Petráš, Ďurica, Škrtel, Čech - Sapara, Hamšík, Štrba, Švento - Šebo, Vittek

Som však zvedavý najmä na Mareka Hamšíka, ktorý sa dúfam prebudí ( už by bolo načase ). Tréner mu dnes zverí nový post na ktorom bude hrať, tipujem, že to bude post trequartistu ( to čo hrá Kaká ), to by mu malo viac sadnúť ako defenzívny stredopoliar.

Takže snád to dnes prelomíme ale bude to ťažké.